VLORE OKAZION, OFROJME AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! Albano dhe Romina, Vlorë, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 43
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 384
ID: Billion2861
Për Shitje 45,000 €

Shitet ambienti i biznesit tek rruga Albano dhe Romina, Ambienti ka nje siperfaqe prej 43m2, i pa mobiluar dhe ndodhet ne katin 0. Ky ambient mund te investohet sipas kerkesave tuaja ose si psh magazine, autoshkolle apo qofte dhe ambiente zyre. Eshte i pozicionuar ne nje nga rruget dhe lagjet me te njohura te Vlores ku levizshmeria eshte mjaft e larte. Cmimi eshte gjithashtu okazion.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.