VLORE, AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! Hasan Kushta, Vlorë, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 48
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 292
ID: Billion2857
Për Shitje 65,000 €

Ambjenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara te qytetareve, tek Rruga “Hasan Kushta”. Ambjenti ka sipërfaqe totale 48m2, ka dhe 1 tualet, ndodhet në katin e 2 të një godine të re.
Ambjenti eshte i pa mobiluar, mund te investohet sipas kerkesave tuaja. Ka qen me pare studio kercimi po është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Per me shume informacione kontaktoni ne numrin +355692033500.