VLORE, APARTAMENT PER SHITJE 1+1! Uji Ftohte, Vlorë, Albania

ID: Billion2833
Për Shitje 155,000 €

Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe 92m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor, i cili ka edhe pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne sallonin kryesor se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualetin, tipologjia 1+1 po te jep mundesin per ta kthyer dhe 2+1. Ka 1 verande me pamje nga deti, ka nje ballkon me pamje nga mali, ofron gjithashtu dhe parkimin nen toke. Apartamenti eshte ideal per banim , ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Prona të ngjashme