UJI FTOHTE, SHITET APARTAMENTI 1+1! Uji Ftohte, Vlorë, Albania

ID: Billion2826
Për Shitje 110,000 €

Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 ne zonen me te njohur te Vlores. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 81m2, ne katin e dyte dhe eshte me ka pamje nga deti. Ndodhet ne nje pallate te mireadministruar, me dalje direkte ne rrugen kryesore,
afer gjithashtu dhe me plazhin. Vendndodhja te ofron te gjitha fasilitetet e nje jetese komode, eshte zone qe eshte mjaft e qete dhe e gjalle ne te njejten kohe.
Per me shume informacone ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme