RRADHIME, TOKE PER SHITJE! Rradhime, Vlorë, Albania

ID: Billion2825
Për Shitje 192,000 €

Shitet toke në Rradhimë me nje siperfaqe prej 2743 m² pranë Bregdetit. Toka ndodhet ne nje koder te vogel me pamje na deti. Ka nje pozicion shume te mire gjeografik, i cili nese perdoret per Hoteleri, Resort ose Vileta do te terheqe syrin e shum turisteve vendor apo te huaj. Gjithashtu ofron qetesi si ambient dhe pasterti nga banesat perreth.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 7200 m2
  • ID: Billion2876
Për Shitje 132,000 €
  • 11000 m2
  • ID: Billion2853