VLORE, SHTEPI PRIVATE PER SHITJE! Muradie, Vlorë, Albania

ID: Billion2817
Për Shitje 120,000 €

Ofrojme shtepi private per shitje, ndodhet ne lagjien më të vjetër Muradie, është e organizuar në 4-kate dhe sipërfaqe ndërtimi 220m2. Kati i parë ka nje hapsire te bollshme per ta kthyer ne dyqan. Kati i dytë dhe i trete jane te banueshme dhe kati i katërt është bosh. Zona në të cilën ndodhet godina është një ndër më të preferuarat për shtëpi banimi.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme

Për Shitje 300,000 €
  • 300 m2
  • 9
  • ID: Billion2821
Për Shitje 175,000 €
  • 357 m2
  • 2
  • ID: Billion2818