VLORE, SHITET APARTAMENTI 3+1+2! Lagjia 28- Nëntori, Vlorë, Albania

ID: Billion2816
Për Shitje 50,000 €

Shitet apartamenti ne vlore tek lagjia "28- Nëntori", i tipologjise 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, eshte i mobiluar dhe ka nje siperfaqe prej 102m2. Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te njohura te Vlores dhe te ofron te gjitha fasilitet e nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na ktontaktoni ne numrin +355692033500.