UJI FTOHTE VLORE, SHITET APARTAMENTI 1+1! Uji Ftohte, Vlorë, Albania

ID: Billion2802
Për Shitje 122,000 €

Ne bregdetin me te preferuar te shqiperise Lungomare, Uji I Ftohte ofrojme super apartament per shitje. Apartamenti qe ofrojme eshte I tipologjise 1+1 + ballkone, kati 4 I nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht I mobiluar dhe I investuar. Apartamenti ka nje pamje anesore nga deti me nje siperfaqe 67.4m2. Per me shume informacion ose per nje vizizte ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme