Detajet e Prones

TEK KOMPLEKSI LISI I ARTE NE FARKE SUPER VILA NE SHITJE! Farke, Rruga e Agallareve, Tirana, Albania

ID: Billion2775
Për Shitje 750,000 €

Vilat jane pjese e nje kompleksi prej 22 vilash. Kompleksi "Lisi i arte" ndodhet ne Farke dhe aksesohet nga "Rruga e Agallareve." Vetem 3.1km nga TEG (7 min. me makine), 10.5 km nga "Sheshi Skenderbej" (15 min. me makine.) Kompleksi ka nje arkitekture bashkekohore. Vilat kane sip. te medha vetratash, qe i ben ato transparente dhe me prane me natyren. Secila prej vilave permban 2 poste parkimi, pishine dhe gjelberim te dendur. Vilat organizohen ne dy kate dhe kane planimetri shume te pershtatshme sipas deshirave specifike te bleresit. Vila permban 3-4 dhoma gjumi, 1-2 ambiente ndenje(ne secilin kat), 1 ambient gatimi, 4-5 tualete, depo e ambiente te tjera sherbimi. Per nje vizite ne prone tel.+355692033500.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION