Detajet e Prones

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion2771
Për Shitje 206,000 €

Apartament 3+1 në shitje te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’ Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregull. Ndodhet ne katin e dyte te ndertimit dhe eshtë e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 146.6 m2. GRAND PARK RESIDENCE një nga komplekset më të dashura për ju; në një zonë të pozicionuar relaksi dhe të aksesueshëm në Tiranë. Kompleksi Grand Rark Residence në ish-Fushën e Aviancionit sjell pranë jush komoditet, cilësi të lartë ndërtimi, fasada të termoizoluara, dhe për fëmijët hapësira të gjelbërta dhe pedonale. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION