JEPET ME QIRA VILE LUKSOZE NE “SUNRISE RESIDENCE” tegu, Tirana, Albania

ID: Billion2762
Për Qira 3,000 €

Vila ndodhet në “Sunrise Residence”, e cila ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet

“Sunrise Residence” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe më elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së zonës. Zona është zhvilluar me komplekse banimi vetëm 200 metra nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës.

Vila ofron 2 vende parkimi , punime shumë cilësore, peisazh të bukur me parcela të gjelbëruara, izolim termik, oxhak dhe sistem ngrohje/ftohje cilësor. I mobiluar me pajisje shumë të mira.

Vile me qira, 3 kate me siperfaqe ndertimi 309.68m2 + 83m2 verande + 226 m2 truall. Vila me arkitekturë moderne ofron këto ambiente: Kati -1 i cili ofron 2 vende parkimi, garderobe, dhomë teknike dhe lavanderi. Kati i pare ofron ambjentin e ndenje, kuzhinën + ambientin e ngrënies dhe një tualet. Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, një garderobë, 2 tualete dhe dy ballkone dhe nje verande te madhe . PER cdo informacion kontaktoni +355692033500

Prona të ngjashme