Detajet e Prones

DYQAN PER SHITJE NE ASTIR Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2752
Për Shitje 120,000 €

Në një nga zonat më të preferuara të Tiranës jepet dyqan per shitje. Ambienti ne Astir, në një pozicion me shikueshmëri dhe levizshmeri shumë të lartë. Zona në fjalë është më e kërkuara për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër. Dyqani me sipërfaqe totale 55.5m2 , ne katin 0 eshte i përshtatshem për dyqan tregtar dhe aktivitete të tjera biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

GRETA BODURI

Prona të ngjashme