Detajet e Prones

PRANE TEG, JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE! TEG, Tirana, Albania

ID: Billion2518
Për Qira Kontakto për cmimin

Pozicionuar shume prane Teg, ofrojme godine multifunksionale per qira. Prona ka një sipërfaqe totale prej 6000 m2 dhe eshte strukturë 4-katëshe ku ndahen perkatesisht ne: Kati -1 ka siperfaqe 1400m2; Kati 0 ka siperfaqe 1400 m2; Kati 1 ka siperfaqe 1000 m2; Kati 2 ka siperfaqe 600 m2; Nje siperfaqe prej 1600m2 eshte e shfrytezueshme si verande, truall i jashtem si edhe ambiente ndihmese per aksesin e automjeteve ne parkim. Objekti ka ashensor te brendshem dhe eshte i investuar; ka fasade xhami. Duke qene se ndodhet ne rruge kryesore eshte e shfrytezueshme per tipologji te ndryshme biznesi si: showroom, klinike, zyra etj.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme