Detajet e Prones

TEK PALLATI ME SHIGJETA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Pallati me Shigjeta, Tirana, Albania

ID: Billion2261
Për Shitje 167,000 €

Ofrojme apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta per shitje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder me te preferuarat per banim dhe investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ka siperfaqe prej 120m2 . Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar . Eshte me pamje nga rruga kryesore dhe ka orientim optimal gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

KLEJVI LALAJ

Prona të ngjashme