Detajet e Prones

NE DON BOSCO AMBIENT ME QIRA! Don Bosko, Tirana, Albania

ID: Billion2251
Për Qira 1,500 €

Ofrojme ambient open space me qira ne Don Bosco. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder me te preferuarat per banim, investim dhe biznes. Ka siperfaqe prej 260m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje shtepie private. Ka lartesi kater metra dhe ka hyrje te vecante. Zoteron sistem kamerash, alarmi dhe ka mundesi parkimi. Ambienti eshte i investuar dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Ka ndricim natyral. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI