Detajet e Prones

TEK ISH BLLOKU APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania

ID: Billion2244
Për Shitje 406,400 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Ish Blloku. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder me te preferuerat per banim, investim dhe biznes. Apartameti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e pare banim dhe ka nje siperfaqe prej 127m2. Apartamenti funksionon si klinike dentare. Ka nje korridor qe ben shperndarjen ne tre dhoma dy prej te cilave me dalje ne ballkon, dhomen e pritjes ose sallonin, nje zyre dhe dy tualete. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. Mund te perdoret per banim ose biznes. Apartamenti eshte i investuar. Ka orientim optimal gje qe e ben te jete i ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI