Detajet e Prones

NE ASTIR APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2174
Për Shitje 121,500 €

Ofrojme apartament 3+1+2 per shitje tek Vila L ne Astir. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 3+1+ 2 tualete, ndodhet ne katin e 7-te , te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor .Apartamenti ka nje siperfaqje prej 136 m2 eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne menyre te rregullt ne kuzhinen se bashku me sallonin, me dalje ne ballkon, ne 3 dhomat e gjumit e cila nje eshte me tualet dhe ne tualetin kryesor .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal!Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO