Detajet e Prones

TEK SHKOLLA E BALETIT, AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! Rr.Mihal Grameno, Tirana, Albania

  • Commercial
  • 100
  • 1
  • 1
  • Harta
  • 105
ID: Billion2049
Për Shitje 130,000 €

Tek Shkolla e Baletit, ambient biznesi per shitje. Duke qene nje nga zonat me zhvillim dhe levizshmeri te larte per shkak te afersise me nje ser institucionesh shteterore dhe biznesesh private, eshte vendi ideal per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti qe ofrojme per shitje ne kete zone ndodhet ne nje ndertese te re ne afersi me rrugen kryesore, me siperfaqe 100m2. Ambienti mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesesh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA