TEK LIQENI I THATE VILE 3 KATESHE PER SHITJE! Liqeni I Thate, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 517
  • 6
  • 4
  • Harta
  • 1145
ID: Billion1737
Për Shitje 600,000 €

Ofrojme vile per shitje tek Liqeni i Thate.Vila shtrihet ne nje terren mes ajrit te paster, gjelberimit tek zona e liqenit te thate. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga parcelat e gjelbëruara, privatësia dhe qetësia që e bëjnë atë një nga vendet më të preferuara të kryeqytetit. Infrastruktura e zhvilluar rrugore bën të mundur që vila të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostradën Tiranë-Elbasan.Vila ka siperfaqe ndertimi 517 m2, ku nga keto 200 m2 eshte siperfaqe trualli.Vila ka tre kate mbi toke. Kati i pare ka siperfaqe 148 m2 dhe eshte i organizuar openspeace dhe mund te perdoret per garazhde.Kati i dyte ka siperfaqe 185 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon te madh, tre dhoma gjumi dhe dy tualete dhe 2 ballkon. Kati i trete ka siperfaqe 185 m2 dhe eshte i organizuar nga sallon ndenje,tre dhoma gjumi te shtruara me parket, dy tualete dhe dy ballkone.Vila ka dhe nje tarrace 185m2.Vila eshte e dizajnuar me arkitekture moderne dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit shume te mire. Do te ofroj punime shume cilesore, fasada me ajrosje, ndarje te brendshme shume te mire,instalime elektrike,me sistem kapot,ka te instaluar sistemin e kaldajes,tarraca eshte me termoizolim.Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500