TEK RRUGA E ELBASANIT VILE PER SHITJE! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion5
Për Shitje 500,000 €

Tek rruga Fuat Toptani Shitet Vile 950m2 e kompletuar.
Vila eshte 2 kate plus papafingo e mobiluar komplet. Ka nje oborr te madh me gjelberim, garazhde per makina, lavanderi, palester,2 sallone ,9 dhoma gjumi, me parket druri ,5 tualete, ka nje planimetri perfekte , me sistem qendror chiller.
Zona ku ndodhet eshte nje zone qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

  • billionrealty.city_center