TEK SOHO TOWERS, SHESIM APARTAMENTE SIPAS TIPOLOGJIVE 1+1,2+1 & DUBLEX Rruga "Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania

ID: Billion3547
Për Shitje Kontakto për cmimin

Ofrojme per shitje apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1 dhe dublex-e në zemër të qytetit, tek Soho Towers.

I projektuar nga arkitektë vizionarë dhe i krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, Soho Towers eshte veper qe reflekton bashkimin harmonik të artit dhe inxhinierisë. Panelet e larta të xhamit pasqyrojnë bukurinë përreth gjatë ditës, duke u shndërruar në një shfaqje magjepsëse të ndriçimit gjatë natës.

I pozicionuar pranë rreth-rrotullimit "Zogu i Zi", Tiranë, Soho Towers dallohet per:
-Vend atraktiv
-Komunitet miqësor
-Teknologji moderne

Soho Towers perbehet nga 4 kulla:
kulla nr.1, e cila eshte hotel dhe 3 kulla te tjera (kulla nr.2, kulla nr.3, kulla nr.4 ) ne te cilat ofrojme apartamente te tipologjive te ndryshme(1+1, 2+1 dhe dublex).
Zgjidhni apartamentin tuaj në Soho Towers!


Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje 210,000 €
  • 95 m2
  • 2
  • ID: Billion3487