Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania

ID: Billion3533
Për Qira 1,000 €

Jepet me qira apartament 2+1 neBlloku

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme dhe te qete qe ajo ofron.

Ofrohet i pamobiluar.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati, te mireadministruar.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
2 dhome gjumi
1 tualet
1 ballkon

Apartamenti disponon gjithashtu dhe Post Parkimi.
Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme