NE BLLOK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania

ID: Billion3532
Për Qira 850 €

Jepet me qira apartament 2+1ne Blloku
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron dhe afersise qe ka me rruget hyrese te Tiranes.

Ofrohet i pamobiluar
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet
Ballkon

Per me shume infomacione ose nje vizite ne prone kontaktoni +355692033500.