JEPET ME QIRA GARAZH, NE YZBERISHT! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion3530
Për Qira Kontakto për cmimin

Në një ndër zonat më të kërkuara për Parking në Tirane, në Yzberisht, japim garazh me qira.
Vendndodhja e garazhit eshte perfekte per shkak te fluksit dhe mungeses se parkimit ne zone. Secili prej garazheve ka nje hapsire te dedikuar dhe te ndare nga tjetri. Garazhi ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!