SHITET APARTAMENT 1 + 1 NE SELITE Selite, Tirana, Albania

ID: Billion3529
Për Shitje 85,000 €

Tek rruga Irfan Tomini, ofrojme apartament 1+1 per shitje Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme.


Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues

Apartamenti ka siperfaqe: 60 m2

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhome gjumi
1 tualet
Orientimi Jug - Perendim

Zgjedhje fantastike per banim ose investim.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 92 m2
  • 1
  • ID: Billion3446
Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 67 m2
  • 1
  • ID: Billion3445