TEK ISH BLLOKU SUPER AMBJENT PER QIRA! Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania

ID: Billion3528
Për Qira 7,000 €

TEK ISH BLLOKU SUPER AMBJENT PER QIRA!

Ambienti ndodhet ne katin 0, ne kryqezim te rrugeve kryesore, ne nje zone shume te preferuar te Tiranes, edhe per shkak te faciliteteve qe ofron. Eshte i pershtatshem per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes.Gjithashtu, ka 3 ndarje të cilat mund të përshtaten me lehtësi për të krijuar ambiente zyre.Është ideale për klinikë dentare, call center, qendra estetike, zyra inxhinierike, arkitektë dhe shumë lloje të bizneseve të ngjashme,ambienti ka dy hyrje dhe parking.
Lokacioni eshte mjaft i favorshem per zhvillimin e biznesit tuaj!

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme