PRANE AMBASADES AMERIKANE, AMBIENT KOMERCIAL NE SHITJE Ambasada Amerikane, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 217
  • 0
  • 2
  • Harta
  • 123
ID: Billion3501
Për Shitje 600,000 €

Shitet Ambient komercial, prane Ambasades Amerikane, ne nje vend teper strategjik per shkak te institucioneve te rendesishme akademike dhe diplomatike ne zone.

Ka nje siperfaqe 216.5m2+18m2 verande/hapesire para ambientit
Ambienti komercial eshte i investuar dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ka ndricim natyral... Nodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe shume te sigurt.


Ambienti organizohet ne:
Kati 0
2 tualete
2 Dalje(para dhe mbrapa pallatit )


Ambienti komercial eshte i pershtatshem per nje seri aktivitetesh te nevojshme ne zone
Zoteron certifikate pronesie

Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500