NE ASTIR, SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2BLK Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion3499
Për Shitje 165,000 €

Tek rruga Aleksandri i Madh (Astir pallati Everest) ofrojme apartament 3+1+2 per shitje.

Ndodhet ne katin e 5-te

Apartamenti ka:
Siperfaqe bruto: 141m2
Siperfaqe neto: 126m2

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
3 dhoma gjumi
2 tualete me dritare
Orientimi Jug-Perendim
2 Ballkone
Apartamenti eshte I mobiluar. I pajisur me sistem kaldaje me gas plus kondicioner dhe panel diellor. Eshte gati per banim

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 70 m2
  • 1
  • ID: Billion3552
Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 104 m2
  • 2
  • ID: Billion3551
Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 71.60 m2
  • 1
  • ID: Billion3458