SHITET NJESI BIZNESI, AFER LIQENI I TIRANES liqeni i tiranes, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 255
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 115
ID: Billion3498
Për Shitje 450,000 €

Shitet njesi biznesi, afer liqeni i Tiranes

Ambjenti eshte i mire investuar, me fasade xhami dhe i pershtatshem per aktivitete biznesi te ndryshme. Kati perdhe , pamje ne 4 faqet e objektit me mundesi hyrje ne 3 faqe. Mund te ndahet dhe pershtatet per njesi te ndryshme.


Detaje te tjera:
Sip. Hipotekuar 200 m2 ,
Sip. Fizike 254.6 m2
Kati 0
Fasade Xhami
Open space
Cmimi 450'000 euro.

Mundesi 6 poste parkimi
25 000 euro per post parkimi


Me dokumentacion te rregullt hipotekor!
Mundesi e shkelqyer investimi.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!