TEK LAKESIDE RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME! liqeni i thate, Tirana, Albania

ID: Billion3497
Për Shitje Kontakto për cmimin

Lakeside Rezidence, nje projekt ne proces ndertimi ka nje vendodhje të përkryer ku arkitektura moderne është në harmoni me qetësinë e gjelbërimin.
I pozicionuar me nje pamje mbresëlënëse nga Liqeni i Thatë. Eshte lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës.

Përqafoni një jetë cilësore duke rezervuar apartamentin tuaj!
Ofrojme per shitje apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1.

Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale. Ndërtim me 5 kate mbi tokë, hapsira residenciale dhe parkim nëntokë.
Cmimet fillojne nga 1800 Euro/m² .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!