OKAZION,SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE ,REZIDENCA KODRA E DIELLIT REZIDENCA KODRA E DIELLIT, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 92.86
  • 1
  • 1
  • Harta
  • 106
ID: Billion3495
Për Shitje 110,000 €

Kompleksi Rezidencial “Kodra e Diellit” është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë,me i sigurte, ku banoret gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale.

Kompleksi Rezidencial “Kodra e Diellit” dallon për cilësinë e ndërtimit, ku janë respektuar standardet evropiane të industrisë së ndërtimit. Ky Kompleks Rezidencial ofron nje game te larte sherbimesh si supermarkete,bare, restorante dhe pastiçeri, pastrim kimik, pishina, palestra, klinika dhe farmaci, kopsht dhe shkollë, parukeri dhe SPA
Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.

Informacion mbi pronen
-Ndertim i ri
-Siperfaqe bruto 75.51m2
-Siperfaqe Verande 18.35 m2
-Kati 1

Organizimi:
-Sallon ndenje
-Ambient gatimi
-1dhome gjumi
-1 Tualet
-Verande
Disponon post parkimi me kosto ekstra
Per cdo informacion te detajuar apo nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500