SHITET, APARTAMENT 1+1, TE REZIDENCA TURDIU, TE ISH FUSHA AVIACIONIT fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion3492
Për Shitje 100,000 €

Shitet apartament 1+1 te Ish Fusha Aviacionit te Rezidenca Turdiu. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje siperfaqe bruto prej 71.42 m2 edhe Neto 64.06 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 teknik.

Rezidenca ofron shume ambjente te gjelberuara edhe kende lojrash per femijet, gjithashtu te gjitha fasilitetet e tjera te sherbimeve .

Eshte nje mundesi ideale per investim, pasi keto lloj pronash jepen 500 - 550 euro me Qira.

Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500.