LAKE VIEW LIQENI ,SHITET APARTAMENT 3+1+2+VERANDE RRUGA E KOSOVAREVE, Tirana, Albania

ID: Billion3447
Për Shitje Kontakto për cmimin

Të vendosura përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, Lake View Residences , një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.

Tipologjia e Aprtamentit 3+1+2+Verande
Kati 10
Siperfaqe 216.81m2 + Verande19.5m2
Ka nje organizim perfekt dhe Orientim optimal.
Ofron nje pamje spektakolare te Tiranes .
Eshte nje nga Apartamentet me te mira te ky kompleks.

Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

  • billionrealty.