KOMPLEKSI GARDEN BUILDING, JEPET ZYRE ME QIRA Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion3436
Për Qira 1,250 €

~ KOMPLEKSI GARDEN BUILDING, JEPET ZYRE ME QIRA
~ PAMJE NGA RRUGA KRYESORE
Organizohet:

~ 2+1+2+BLK
~ 110M2
~ KATI 15

~ ME DY ASHENSORE
~ TEK RRUGA E KAVAJES
~ PALLAT I VITIT 2024

~ CMIMI 1250 EURO PERFSHIHET DHE ADMINISTRIMI
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500