TEK ISH TREGU ELEKTRIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 Ish Tregu Elektrik, Tirana, Albania

ID: Billion3435
Për Qira 800 €

Jepet me qira apartament 2+1, tek “Ish Tregu Elektrik” prane shkolles “Nils Bor”.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme dhe afersise qe ka me qendren.

Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet
2 ballkone
-Elektroshtepiake te reja.
-Apartamenti eshte i pabanuar me pare.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme