21 DHJETORI, JEPET ME QIRA, AMBJENT PER ZYRA rruga frosina plaku, Tirana, Albania

ID: Billion3417
Për Qira 700 €

Jepet me qira apartament 2+1+1, tek 21 Dhjetori tek rruga " Frosina Plaku".
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme dhe afersise qe ka me qendren.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe mireadministruar. Ndertim i vitit 2020, me ashensor.

Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet

Ofrohet i pamobiluar.

Eshte perfekt per zyra, klinika, apo cfaredolloj biznesi tjeter, per arsye te pozicionimit buze rruges kryesore dhe vizibilitetit qe ka prej fasades se xhamit. Hapesira e bollshme lejon zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme