OKAZION, NE ALI DEM, SHITET 2+1 RRUGA IDRIZ DOLLAKU, Tirana, Albania

ID: Billion3400
Për Shitje 98,000 €

Ne zonen e Ali Demit ,shitet Apartament 2+1 me cmim Okazion.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8 katesh dhe ka organizim dhe planimetri perfekte .
Zona eshte shume e preferuar sepse ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme
Organizohet:
1 koridor qe ben shperndarjen e gjithe ambjenteve
1 sallon dhe kuzhine
2 dhoma gjumi
1 tualet me dritare
Orientim jug lindje

Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500

Prona të ngjashme

Për Shitje 138,000 €
  • 81 m2
  • 2
  • ID: Billion3504
Për Shitje 80,000 €
  • 60 m2
  • 1
  • ID: Billion3491
Për Shitje 110,000 €
  • 72 m2
  • 2
  • ID: Billion3296