TEK FUSHA E AVIACIONIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion3298
Për Qira 650 €

Jepet me qira apartament 2+1+2, tek fusha e aviacionit.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta dhe komoditetit qe ofrohet per nje jetese te rehatshme.

Ofrohet totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar.

I pa banuar me pare.

Elektroshtepiake te reja.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!