SHITET, APARTAMENT 2+1 , ALI DEM Ali Dem, Tirana, Albania

ID: Billion3296
Për Shitje 110,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Ali Dem ,Tirane
Disponojme apartament 2+1 per shitje tek zona e Ali Demit prane “Credins Bank”. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ,ambient gatimi, dhome gjumi dhe tualet.Lokacioni i tij i favorshem prane qendres se qytetit dhe faciliteteve qe ka prane, e ben ate nje mundesi shume te mire banimi.

Detaje te tjera
• Siperfaqja: 72.3 m2
• Kati 1
• Shitet i pamobiluar
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme