SHITET NJESI BIZNESI, ISH BLLOKU Ish Blloku, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 95.50
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 153
ID: Billion3294
Për Shitje 382,000 €

Shitet, njesi biznesi , prane Sheshit Willson, Bllok.

Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore eshte i mire investuar, me fasade xhami dhe i pershtatshem per aktivitete biznesi te ndryshme.

Detaje te tjera
• Siperfaqja Neto: 95.50 m2
• Kati 0
• Fasade Xhami
• Open space

• Me dokumentacion te rregullt hipotekor!

Mundesi e shkelqyer investimi.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!