NE ASTIR OFROJME AMBJENT BIZNESI PER QIRA! Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania

ID: Billion3230
Për Qira 450 €

Ne Astir jepen me qira 2 ambiente komerciale, eshte e mundur te merren edhe te dyja njeheresh pasi jane prane me njera tjetren. Kane organizim open-space dhe jane shume vizibel nga rruga kryesore prej vendodhjes se tyre ne rruge kryesore.


Te dhenat:
Siperfaqe bruto 105 m2
Kati 1

Ambienti mund te organizohet si:Market,Kancelari, call center dhe shume variante te tjera te pershtatshme per biznes.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme