APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK VILA GOLD! Rruga "Gjon Buzuku", Tirana, Albania

ID: Billion3094
Për Shitje 182,000 €

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne nje nder zonat me te mira per banim ne Tirane, tek Selvia. Apartamenti ndodhet ne afersi me Vila Gold, ka nje siperfaqe prej 91m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Zona ofron utilitetet te shumta dhe eshte ne afersi me Qendren, Medresene, QSUT, Tregun e Dinamos. Organizohet nga salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi tualet dhe ballkon me pamje fantastike nga Tirana. . Apartamenti ka orientim Veri-Lindje .Secili ambient i aparatamentit ka dalje ne ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, mund te kontaktoni ne +355692033500!