TEK VILA GOLD APARTAMENT 2+1 ME QERA! Rruga "Gjon Buzuku", Tirana, Albania

ID: Billion3093
Për Qira 600 €

TE VILA GOLD APARTAMENT 2+1 ME QERA! Ofrojmë apartament 2+1 me qira në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë. Zona njihet për utilitetet e saj të shumta, afërsia me disa pika kyçe si Tregu i Dinamos, Medreseja, Spitalet, Qendra. Apartamenti qe ofrojme per qira ndodhet tek Rruga "Gjon Buzuku" prane Vila Gold. Ka nje siperfaqe prej 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, korridor qe ben shperndarje ne 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.Secili ambient i apartamentit mundeson daljen ne ballkon. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni +355692033500!