TEK LIQENI I FARKES, OFROJME SUPER APARTAMENT LUKSOZ + POST PARKIMI PER QIRA! Liqeni i Farkes, Tirana, Albania

ID: Billion3091
Për Qira 3,000 €

Buzë liqenit të Farkës, në një nga zonat më të bukura të Tiranës, vetëm 3.8 km nga qendra e qytetit, ofrojme apartament per qira. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te vogel familjare me 21 vila,Rezidenca O2. Rezidenca O2 paraqet një cilësi të shkëlqyer ndërtimi. Apartamenti ka hapësirën e tij , duke garantuar privatësi, hapësirë ​​të gjelbër dhe një pamje fantastike nga liqeni. Apartamenti ndodhet ne nje vile 3 kateshe dhe shtrihet ne nje katI 0 te viles. Me fasada të gjera dhe veranda të bollshme, ato mburren me pamje 360° në të katër drejtimet kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 170 m, i perbere nga nje sallon te madh + ambjent ngrenie, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, nje depo. Gjithashtu apartamenti ka një kopsht të bukur privat, të gjelbër prej 180 m, me një oxhak barbeque dhe një zonë të dedikuar ngrënieje me pamje nga liqeni dhe mali. Apartamenti eshte i mobiluar me elektroshtepiake te markave me prestigjioze dhe mobilje luksoze dhe nuk ka qene banuar me pare. Në këtë çmim përfshihet edhe një vend parkimi. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!