SUPER AMBJENT BIZNESI TEK RRUGA E DIBRES! Rruga Alksander Mojsiu, Tirana, Albania

ID: Billion3089
Për Shitje 217,360 €

Tek Rruga e Dibres ofrojme super Ambjent Biznesi per shitje. Ambjenti eshte i pozicioniuar ne nje pike strategjike prane kompleksit Orjon. Ka nje siperfaqie prej 135.85 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambjenti eshte super ideal per aktivitete te ndryshme biznesi si, parukeri,bar kafe, zyra me funkjone te ndryshme , Call Center,zyre kontabel etj. Locationi eshte i favorshem , ne afersi te disa rrugeve kryesore dhe ofron te gjitha utilitetet e nevojshme. Per me shume informacione dhe per nje rezervim ne prona kontaktoni! +355692033500!