SHITET AMBIENT 600 M2 ME SUPER CMIM NE FRESK! Rruga Dajtit, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 563
  • 0
  • 0
  • Harta
  • 135
ID: Billion3082
Për Shitje Kontakto për cmimin

Ne Fresk ofrojme Super Ambient per shitje. Ambienti eshte i pozicionuar ne nje pike strategjike, tek Rruga e Dajtit ne afersi te Ana Market. Ka nje siperfaqe prej 563 M2 neto dhe ndodhet ne katin 0. Ambienti eshte open space, mundesi ideale investimi. Ambienti mund te konvertohet ne 12 apartamente. Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per banim . Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500