NE FRESK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Fresk, Tirana, Albania

ID: Billion3078
Për Shitje 75,000 €

NE FRESK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Fresk. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne nje kompleks te ri . Ka nje siperfaqe prej 74 m2 neto dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri . Organizohet nga salloni, kuzhinen , dhoma gjumi tualet dhe superballkon. Apartamenti ka orientim optimal ,qje qe e ben te jete i ndricuar gjate dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje 88,000 €
  • 93 m2
  • 2
  • ID: Billion3271