Detajet e Prones

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1+2 +POST PARKIMI PER QIRA! Don Bosco, Tirana, Albania

ID: Billion3075
Për Qira 720 €

Ofrojme apartament 2+1 per qira ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit si Zogu i Zi, Laprake, Rruga e Durresit, Stacioni i Trenit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet tek Rezidenca Rainbow, ne nje vendodhje shume te mire. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire-administruar me ashensor. Organizohet nga nje korridor, salloni me hapesire te bollshme se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti ka orientim optimal ,gje qe e ben te jete i ndricuar gjate dites. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne +355692089998!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION