SHITET SUPER VILE TEK TURQUOSE MARINA! TURQOIZE MARIANA, Durrës, Albania

ID: Billion3073
Për Shitje 450,000 €

Shitet super Vile tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.
Ne Kompleksin “Turquoise Marine” ofrojme nje super Vile per shitje me siperfaqie totale prej 303 m2. Kati 0 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe ambinet gatimi, nje tualet, Kati 1 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe tualet. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr+355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 10500 m2
  • 4
  • ID: Billion1031