PRANE REZIDENCES AMERIKANE, VILE 2-KATESHE PER QIRA ! Rruga Gasper Guga, Tirana, Albania

ID: Billion3072
Për Qira 800 €

PRANE REZIDENCES AMERIKANE, VILE 2-KATESHE PER QIRA!
Prane Rezidences Amerikane ofrojme vile 2- kateshe per qira. Vila eshte e organizuar ne 2 kate te mobiluara 1 kat bodrum plus oborr te jashtme.
Vila ka nje organizim perfekt, ku kat i i pare organizohet me sallon ndenje, 2 dhome gjumi, tualet, korridori shperndares dhe balllkon te jashtem, ndersa kati 2 i viles organizohet me sallon ndenje, korridor shperndares 3 dhoma gjumi tualet dhe ballkon.
Vila jepet e mobiluar. Objekti ndodhet ne nje nga zonat me qeta per te jetuar, por dhe te aksesueshme me vilat Amerikane dhe Fakultetin Ekonomikut e cila lehteson aksesin e shpejte. Vila qe ne ofrojme ka nje siperfaqe totale ndertimi 200 m2 ndare ne kate dhe nje oborr. Cmimi i negocviueshem! Per me shume informacion, kontakto tani +355692033500!

Prona të ngjashme